Menu Close

Artėjant Tarptautinei slaugytojų dienai pasveikintos slaugytojos ir jų padėjėjos

Kasdien globos namuose darbuojasi slaugytojos, prie gyventojų ir dienos centrų senjorų gerovės prisidėdamos profesiniu patyrimu, betarpišku kontaktu, atjauta, empatija, neišsenkančiu rūpesčiu. Kasdien jos, derindamos medicinines procedūras su emociniu palaikymu, kantrumu, dėmesingu atsakingumu ir pasiaukojimu lydi mūsų paslaugų gavėjus nelengvame senatvės ir kūniškų kančių kelyje.

Esame nepaprastai joms dėkingi, žavimės profesinėmis bei asmeninėmis savybėmis, o kasmet Tarptautinės slaugytojų dienos proga sveikinimais ir linkėjimais norime parodyti, kokios jos svarbios ir reikalingos. Pradėjus švęsti šiek tiek ankstėliau, gegužės 9 dieną slaugytojas nuo pat ryto pasitiko globos namų gyventojų paruošta palinkėjimų kupina širdis, saldžios dovanėlės ir nuostabios gėlių puokštės jų darbo vietose. Šventės metu slaugytojas jautriu ir drąsinančiu žodžiu sveikino direktorė Silvija Gružauskienė, dovanodama ir bilietus į Kauno valstybinio muzikinio teatro spektaklius, o nepamirštamai energingą koncertą bei žaidimus dovanojo grupė „Metronomas“. Po uždegančio koncerto slaugytojų bei jų padėjėjų dar laukė šventinis tortas, kava ir smagūs pašnekesiai su kolegomis.

Mielos slaugytojos ir jų padėjėjos, tikimės, kad ši šventiška diena leido jums šiek tiek stabtelti nesibaigiančiame darbų rate ir skirti laiko sau bei širdį glostančiam supratimui, kokią nepamainomai vertingą profesiją esate pasirinkusios. Būkite sveikos, stiprios ir laimingos, tegul šis prasmingas darbas niekuomet nenustoja teikti džiaugsmo!

Skip to content