Rugsėjo 5-ąją Kauno Panemunės socialinės globos namuose įvyko ilgai laukta Spartakiada „Aktyvusis senjoras“. Išaušus šiltai ir saulėtai dienai, dienos centrų lankytojai ir gyventojai netruko sugužėti…
Šiais slapukais aktyvinamos pagrindinės svetainės naršymo ar prieigos funkcijos. Be šių slapukų svetainė tinkamai neveiks.