Menu Close

Ilgalaikė/Trumpalaikė globa

ILGALAIKĖ IR TRUMPALAIKĖ SOCIALINĖ GLOBA

Ilgalaikė socialinė globa – visuma paslaugų, kuriomis paslaugų gavėjui teikiama kompleksinė, nuolatinės specialistų priežiūros reikalaujanti pagalba neterminuotai socialinės globos namuose.

Trumpalaikė socialinė globa – visuma paslaugų, kuriomis paslaugų gavėjui, tam tikrą laiką (iki 6 mėn. per metus) teikiama kompleksinė, nuolatinės specialistų priežiūros reikalaujanti pagalba socialinės globos namuose.

Paslaugų gavėjai

Senyvo amžiaus asmenys ir suaugę asmenys su negalia, kuriems nustatytas specialusis nuolatinės slaugos arba specialusis nuolatinės priežiūros poreikis.

Paslaugos

apgyvendinimo p2
Apgyvendinimo paslauga
Kambaryje apgyvendinami ne daugiau kaip 2 asmeny. Šalia gyvenamųjų kambarių įrengtos asmens higienos patalpos. Įrengtos virtuvėlės, laisvalaikio ir relaksacijos kabinetai, maldos kambarys ir kitos bendro naudojimo patalpos. Patogiam susisiekimui įrengtas liftas.
psichologo p
Psichologo paslaugos
Individualios konsultacijos. Terapinės veiklos – meno terapija, biblioterapija, relaksacijos ir paskaitėlės.
maitinimo p
Maitinimo paslaugos
4 kartus per dieną patiekiamas sveikas, subalansuotas, rekomenduojamas paros maistines normas atitinkantis maitinimas. Esant poreikiui suteikiama diskretiška pagalba valgant, maitinimas.
bendrosios p
Bendrosios socialinės paslaugos
Informavimas, konsultavimas, tarpininkavimas ir atstovavimas. Individualių socialinės globos planų sudarymas ir įgyvendinimas.
asm. higienos p
Buities ir asmens higienos paslaugos
Patalpų ir jose esančio inventoriaus valymas, tvarkymas ir dezinfekcija, patalynės ir rūbų skalbimas. Pagalba atliekant asmens higienos procedūras. Higienos ir švaros priemonių savalaikis suteikimas.
užim p
Dienos užimtumo ir laisvalaikio organizavimo paslaugos
Organizuojami įvairūs renginiai su kviestiniais svečiais, kolektyvais ir bendruomenėmis. Organizuojamos pažintinės ir pramoginės išvykos, edukacijos įstaigoje ir už jos ribų. Organizuojamos grupinės veiklos ir kūrybiniai užsiėmimai.
asmens spp
Asmens sveikatos priežiūros paslaugos
Paslaugų gavėjo sveikatos būklės stebėjimas, pirmos pagalbos suteikimas, GMP iškvietimas visą parą. Asmens sveikatos priežiūros paslaugos teikiama vadovaujantis gydytojo paskyrimais, metodiškai atliekant paskirtas procedūras. Kineziterapeuto paslaugos.
362608797_834354334786997_124108197332886158_n

Kasdienio gyvenimo įgūdžių palaikymo paslaugos

Higienos ir savitvarkos įgūdžių skatinimas ir palaikymas. Pagalba atliekant kambario priežiūros, maisto ruošos darbus. Palydėjimas apsipirkti. Pagalba renkantis ir rengiantis rūbus ir avalynę pagal sezoniškumą. Pagalba mokantis naudotis kompensacine technika.
relig paslaugos
Religinės paslaugos
Kartą per mėnesį organizuojamas Šv. Mišių aukojimas. Kunigas pageidaujančius gyventojus lanko individualiai, kambariuose. Globos namų patalpose įrengta koplytėlė, kartą per savaitę organizuojami giedojimai.

Paslaugas teikianti darbuotojų komanda

Vyriausioji socialinė darbuotoja

Planuoja, organizuoja ir kontroliuoja Socialinio darbo skyriaus veiklą, numato veiklos kryptis ir darbo uždavinius.

Socialinės darbuotojos

Informuoja, konsultuoja, bendrauja, palydi, sudaro globos planus.

Vyriausioji slaugytoja

Planuoja, organizuoja ir kontroliuoja Sveikatos priežiūros specialistų darbą. Kontroliuoja ir įgyvendina sanitarinio higieninio ir priešepideminio režimo reikalavimų laikymąsi įstaigoje.

Bendrosios praktikos slaugytojos

Stebi paslaugų gavėjos sveikatos būklę, sudaro slaugos planą. Vadovaudamasi gydytojo paskyrimais atlieka paskirtas procedūras.

Individualios priežiūros personalas

Individualios priežiūros personalą sudaro slaugytojų padėjėjos ir individualios priežiūros darbuotojos. Šios darbuotojos  savalaikiai vykdo paslaugų gavėjo asmens higienos, mitybos, buitinių, esant poreikiui slaugos poreikių užtikrinimą. Palaiko ir skatina paslaugų gavėjų socialinius ir kasdieninius įgūdžius.

Kineziterapeutė

Parenka ir taiko asmens poreikius tenkinančius kineziterapijos modelius ir metodus. Informuoja ir konsultuoja paslaugų gavėją, specialistų komandą kineziterapijos, fizinės aplinkos ir kompensacinės technikos pritaikymo klausimais.

Psichologė

Vertina paslaugų gavėjų veiklą, veiksnius, turinčius įtakos psichikos sveikatai, psichologinei būklei. Nustato psichologinės intervencijos poreikį. Veda terapines grupines veiklas - relaksaciją, meno terapiją, biblioterapiją.

Užimtumo specialistė

Organizuoja paslaugų gavėjų užimtumą, kultūrinius, edukacinius ir pramoginius renginius. Skatina paslaugų gavėjų savarankiškumą ir motyvaciją įsijungti į veiklas.

Nuotraukų galerija

Paslaugų kaina

Su paslaugų kainomis galite susipažinti paspaudę žemiau esantį mygtuką.

Kontaktai

Skip to content