Menu Close

Globos namų bendruomenė džiaugiasi nauja poilsio ir masažo erdve

Mūsų globos namų bendruomenė nori pasidžiaugti šiais metais sukurta galimybe kasdienines veiklas praturtinti masažais specialiame daugiafunkciniame masažo krėsle. Už pagalbą įgyvendinant šią idėją esame dėkingi UAB „Abepa“, kurios komanda mūsų globos namus lankė dar praėjusių metų pabaigoje. Gerdami arbatą ir kalbėdamiesi su gyventojais, kaip jiems sekasi, jie uždavė klausimą – kas galėtų pagerinti globos namų bendruomenės kasdienybės kokybę – gyventojai tuo kartu ilgai atsakymo neieškojo. Jau kurį laiką senjorai tarpusavyje kalbėjo, kad masažinis krėslas būtų tas daiktas, kuris būtų ne tik naudingas fizinei gerovei palaikyti, bet po tokių procedūrų emociškai jaustųsi geriau ir labiau atsipalaidavę.

Smagu, kai norai pildosi. Globos namuose įrengta patalpa, skirta gyventojų ir darbuotojų poilsiui, o jos centre karališkai pūpso masažinis krėslas. Šia erdve siekiame sudaryti sąlygas gyventojų fizinės sveikatos palaikymui bei geroms emocijoms, o taip pat kokybiškoms darbuotojų poilsio pertraukėlėms, kurių metu skatiname efektyviai ir kokybiškai atsikvėpti masažo krėsle.

Kviečiame kartu pažiūrėti globos namų kineziterapeutės Eglės užfiksuotas akimirkas ir emocijas po masažo. O mes džiaugiamės, kad UAB Abepa yra jautri senjorų poreikiams ir prisidėjo prie jų noro įgyvendinimo.

Skip to content