Menu Close

Minint Pasaulinę ligonių dieną gyventojus šildė būsimų slaugytojų dėmesys

Vasario 11-ą dieną minima Pasaulinė ligonių diena, kurią 1992 metais įsteigė šventasis Jonas Paulius II. Šią dieną pasaulis kviečiamas daugiau dėmesio skirti ligoniams ir tiems, kurie jais rūpinasi. Kviečiama apmąstyti, ką žmogui reiškia sveikata, darna su savimi ir supančiu pasauliu.

Šiandien mūsų globos namų bendruomenę paminėti šią dieną pakvietė Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Slaugos katedros dėstytojos Rūta Lukianskytė ir Dalė Smaidžiūnienė, kurios paskatino I-o kurso Slaugos studijų studentes mūsų globos namų gyventojams organizuoti viktoriną ir mandalų spalvinimo užsiėmimus. O tuo tarpu III-o kurso Slaugos studijų studentės lankėsi gyventojų kambariuose ir kalbėjosi apie jų svajones – dideles ir mažas, apie viltį ir tikėjimą, taip pat apie artėjantį pavasarį ir saulės ilgesį, bei apie dėmesį ir šilumą iš jauno žmogaus, kuris pasirinko nelengvą, bet be galo svarbų slaugytojo kelią.

Dėkojame studentėms už nuoširdų ir vertingą laiką kartu, dėkojame dėstytojoms už bendradarbiavimą ir prasmingas iniciatyvas.

 
Skip to content