Menu Close

Su spalvingais margučiais ir pavasariška šiluma atriedėjo Šv. Velykos

Puikiai pasiruošus Šv. Velykoms, gaiviai ir ryškiai nuspalvinus margučius netruko ateiti ir pati šventė. Globos namų gyventojai ne tik gausiai susirinko patys, bet ir sulaukė nuostabių svečių – visuomenininkės, bendruomeniškų tradicijų puoselėtojos Rūtos Zabielienės ir jos bičiulių, o taip pat nenuilstančių pagalbininkų iš Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos. Gyventojai vaišinosi AB „Kauno baldai“ dovanotais pyragais, rideno margučius, kartu su svečiais dainavo, linksminosi, šypsojosi.

Dienos centrų lankytojai Atvelykį sutiko nusiteikę energingai ir azartiškai – tikrino savo margučių stiprumą, žaidė margučių ridenimo ir kitus velykinius žaidimus, dalijosi prizines vietas, o po varžytuvių maloniai šnekučiavosi prie arbatos puodelio ir šventei vaišėmis nukrautų stalų.

Šv. Velykų prisikėlimo stebuklas yra apie tai, kas vyksta mūsų širdyje, apie atsinaujinimą, viltį, tikėjimą, kad viskas yra  įmanoma, apie dvasinį prabudimą ir ėjimą ten, kur kviečia širdis. Džiaugiamės, kad ir šiais metais galėjome susėsti visi prie bendrų stalų ir kartu dalintis džiaugsmu, linkėjimais, geru žodžiu, bendrystėje sklindančia šiluma. Dėkojame svečiams už dėmesį, skirtą laiką, lauktuves, gerą nuotaiką!

Skip to content